دسته‌بندی نشده

وت بلاست

وت بلاست

وت بلاست یک نمونه تازه از عملیات و خدمات سندبلاست می باشد  در این نوع خدمات بجای استفاده از مواد ساینده زبر و خشک از مواد ساینده خیس مورد استفاده قرار می گیرد و این روش به دلیل نبود گردو غبار بیشتر مورد توجه قرار می گرید ولی در همه حالت نمی توان از وت بلاست بهره گرفت  و بستگی به نوع سطح یا وسیله مورد نظر داد تا از این روش بتوان استفاده نمود.

سندبلاست برتر ارائه دهنده خدمات متفاوتی از سند بلاست ارائه خدمات  با ابزار آلات جدید و تعرفه های ارزانتر

وت بلاست

وت بلاست  توسط دستگاه مخصوص به خود و انژکتور  آب را با فشار زیاد  درون شیلنگ خروجی مواد ساینده عبو ر میدهد و مواد ساینده را با تر کردن با فشار زیاد به بیرون هدایت می کند و موجب نبود گرد و غبار  در طی انجام عملیات می شود مواد ساینده مختلفی در این روش قابل استفاده می باشد که بنا به نیاز از آنها بهره گرفته می شود .

وت بلاست

 

مواد ساینده مورد استفاده در وت بلاست

 • سیلیس
 • مسباره
 • کروزون
 • مکسید فشرده آمینیوم
 • گارنت
 • ودیگر مواد ساینده شامل ماسه و ………..
 • .

ابزار آلات مورد نیاز وت بلاست

شیلنگ مخصوص وتبلاست 3 شیلنگ مخصوص

 • نازل های وت بلاست
 • نازل ورودی واتربلاست
 • اتصالات لازم
 • لباس مخصوص
 • و دستگاه وتبلاست
 • مخزن مواد  ساینده
 • مخزن آب

در دستگاه وتبلاست  پشتیبان و اپراتور  این امکان را دارد  تا خروجی دستگاه را چه از نظر مواد ساینده و چه از نظر  آب  تنظیم نماید و همچنین امکان کنترل ضربه وارده مواد ساینده به سطح را این دستگاه ها دارا می باشند .

کنترل ضربه در ارائه خدمات با کیفیت و جلوگیری  لاز آسیب دیدگی سطح بسیار حائز اهمیت می باشد تیم سندبلاست برتر با دارا بودن برترین دستگاه های وت بلاست آماده ارائه خدمات  در سرتاسر کشور و درون کارگتاه با برترین کیفیتن و کمترین هزینه  کافیست با ما تماس بگیرید .

دید اپراتور و تیم عملیاتی در انجام خدمات وت بلاست نسبت به سندبلاست خشک بیشتر است و تیم عملیاتی به آسودگی می تواند سطح را سند بلاست نمایند

وت بلاست

وت بلاست

از وتبلاست بیشتر بروی ساختمان ها  و سطوح سنگی آجری و دیگر سطح های قابل انجام استفاده می گردد.

چرا شرکت سندبلاست برتر :

تیم و شرکت خدماتی ما بیش از دو دهه فعالیت مستمر در ارائه خدمات سلیس پاچی و رنگ آمیزی صنعتی سر لوحه خدمات و ارائه و تداوم فعالیت خود را رضایت مشتریانش قرار داده است  ضمانت بهترین کیفیت و یهترین قیمت و تعرفه می تواند اطمینانی باشد تا به ما اعتماد کنید .

به پاسداشت اعتماد و اطمینان کارفرمایان عزیزمان روز به روز بر کیفیت خدمات خود افزوده ایم و بلا تجهیز تیم عملیالتی و میدانی و کار گاه خود به ابزارآلات  نوین و بروز از هزینه های اضافی که بردوش کارفرما و مشتریانمان بود ه کاسته و خدمات را با کیفیت بالا و تعرفه های ارزان ارائه می نماید.

جهت مشاوره و راهنمای در باره خدمات و.ت بلاست کافیست با ما تماس بگیرید تیم مشاورین ما در 24 ساعت 7 روز هفته آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشند

تفاوت وت بلاست با سندبلاست

وت بلاست یا سندبلاست بدون غبار  یکی از روش های سند بلاست می باشد تفاوت عمده آن  استفاده از آب  می باشد که در خارج از ایران به واتر بلاست شناخته می باشد ولی در ایران به وت بلاست شهرت یافته است  در این روش به دلیل ترکیب ساب و سیلیس با آب  عملیات بدون گرد و غبار انجام می گردد.

 

در وت بلاست یا سندبلاست بدون غبار  کمپروسور مواد ساینده و سیلیس را از درون فشار آب به بیرون پرتاب می کند و عملیات بدون گرد و غبار صورت می گیرد این نوع خدمات مناسب برای کارفرمایانی می باشد که نیاز دارند محیط  انجام کار دچار گرد و غبار نگردد.

هزینه وت بلاست

هزینه وت بلاست یا سندبلاست بدون غبار مانند هزینه سندبلاست خشک می باشد و در هزینه هیچ تفاوتی را دارا نمی باشند  برآورد هزینه و مشاوره این خدمات توسط ما در محل مورد نیاز  مشتری به صورت رایگان صورت می گیرد برای  دریافت مشاوره رایان و راهنمایی و برآورد هزینه با ما تماس بگیرید :

تماس با ما

تلفن ثابت

55336307 021

شماره موبایل

09125185943.

09375185943

وت بلاست هم چنین  موجب ازبین رفتن و دفع الکتریسته ساکن  می باشد و می توان گفت روش جدید سند بلاست خشک می باشد .

پیمانکار وت بلاست

سندبلاست برتر  بهترین و برترین پیمانکار خدمات سندبلاست خشک ، وت بلاست و رنگ آمیزی صنعتی می باشد و آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور ایران می باشد  اگر نیاز به خدمات ساب پاشی و رنگ کاری دارید با ما تماس بگیرید.

 

خدمات وت بلاست

خدمات وت بلاست و یا خدمات سندبلاست بدون گرد و غبار  را می توان برای پاک کردن زنگ لک و رنگ و جرم و کثیفی  از روی سطوح مختلف استفاده کرد این خدمات نیاز به دانش و مهارت بسیاری دارد تا به سطح مورد نظر هیچ گونه آسیبی وارد نگردد  و تیم ما با داشتن تجربه 20 ساله و دانش  و مهارت کافی آماده ارائه خدمات  با برترین و بهترین کیفیت می باشد .

 

ویژگی های وت بلاست

 

وت بلاست و سندبلاست بدون غبار  یکی از بهترین روش های سندبلاست می باشدزیرا این خدمات داری گرد و غبار و الکتریسیته ساکن نبود و بدون ایجاد گردو خاک و غبار در محیط می توان عملیات ساب پاشی و لایه برداری را انجام دادویژگی این نوع روش  بیشتر برای انجام خدمات در محل مورد تقاضای مشتری می باشد تا محیط دچار کثیفی و گرد و غبار نگردد

تیم و شرکت ما با تجهیز و استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات جدید و استاندارد بین المللی و به خصوص ایتالیایی و تیم مجرب خود آماده ارائه خدمات با برترین کیفیت و ارزانترین قیمت برای شما کارفرمایان عزیز در هر نقطه ای از ایران می باشد.

مدت زمان وت بلاست

مدت زمان وت بلاست یک مسئله متغییر می باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد  مدت زمان ارائه خدمات وت بلاست  به وسیله بهره گرفتن از تیم مجرب  و رابطه مستقیمی با ابزار آلات دارد هر چه ابزار آلات داری استاندارد بیشتری باشد و تیم اجرایی نیز دارای تجربه بیشتری باشد  مدت زمان ارائه  خدمات بسیار کاهش مکی یابد .

سندبلاست برتر با نکیه بر دانش و متد ها و روش ها و همچنین ابزار آلات استاندارد و جدید و تیم مجرب خود در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات با کیفیت وت بلاست را برایتان به ارمغان می آورد کافیست با ما تماس بگیرید .

 

تیم ما و شرکت ما با بکار گیری تمام همت و تلاش خود و افزایش کیفیت خدمات و کاهش تعرفه خدمات  در صدد است قدر دان اعتماد شما باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *