دسته‌بندی نشده

سندبلاست خشک

سندبلاست

سندبلاست خشک یکی از انواع سندبلاست می باشد که امروزه در بسیاری از صنایع و خدمات و صنعت مورد استفاده قرار می گیرد از سندبلاست خشک برای  پاک کردن  زنگ و رنگ از روی قطعات ،ماشین آلات ،ابزار آلات و ساختمان استفاده می گردد. از خدمات  همچنین برای مسطح کردن سطح مورد نظر و یا ایجاد ناهمواری در سطح مورد نظر استفاده می گردد.

سندبلاست برتر ارائه دهنده خدمات سندبلاست خشک ،وت بلاست ،رنگ آمیزی صنعتی و ماشین آلات با استاندارد های بین الملللی مفتخر هستیم برترین در خدمات خودمان هستیم ارائه خدمات سندبلاست خشک و وت بلاست در محل و یا در کارگاه مجهز ما کافیست با ما تماس بگیرید .

ردیفشرحکاربرد
1نام خدمات سندبلاست خشک
2کاربردزنگ برداری،رنگ برداری،رسوب زدایی،مات کردن و….
3سطوح مورد استفاده فلزی ،چوبی،سنگ و آجر ،سازه های فلزی ،سوله ،دیوار ،مخزن،پلاستیکو…
4مزایاسرعت اجرای بالا،کیفیت تضمین شده ،هزینه ارزان

سندبلاست خشک چیست

سندبلاست خشک یکی از انواع سندبلاست می باشد که امروزه در بسیاری از صنایع و خدمات و صنعت مورد استفاده قرار می گیرد از سندبلاست خشک برای  پاک کردن  زنگ و رنگ از روی قطعات ،ماشین آلات ،ابزار آلات و ساختمان استفاده می گردد. از خدمات  همچنین برای مسطح کردن سطح مورد نظر و یا ایجاد ناهمواری در سطح مورد نظر استفاده می گردد.

سندبلاست برتر ارائه دهنده خدمات سندبلاست خشک ،وت بلاست ،رنگ آمیزی صنعتی و ماشین آلات با استاندارد های بین الملللی مفتخر هستیم برترین در خدمات خودمان هستیم ارائه خدمات سندبلاست خشک و وت بلاست در محل و یا در کارگاه مجهز ما کافیست با ما تماس بگیرید .

با دودهه فعالیت مستمر و ارائه خدماتی صادقانه تا به امروز با شماییم

ما با بیش از 20 سال سابقه ارائه خدمات به سازمان ها ی دولتی ،بخش های خصوصی ،نیروگاه ها شهرداری ها سازمان های خصوصی و هم میهنان عزیزمان  آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت در سرتاسر کشور ایران هستیم.

تماس برای دریافت خدمات سندبلاست خشک و وت بلاست و مشاوره رایگان :

تلفن ثابت

55336307 021

شماره موبایل

09125185943.

09375185943

می توان عملیات سند بلاست  این گونه بیان داشت که سندبلاست خشک به پرتاب بافشار بسیار بالای مواد ساینده که این فشار با بهره گرفتن  از کمپوسور های بسیار قوی فشار هوا  صورت میگیرد بیان داشت  از این روش بیشتر برای زدودن  زنگ فلزات و برداشت رنگ از روی سطح ابزار ها و همچنین ایجاد حفره های کوچک بر روی ابزار آلات و یا همچنین مسطح سازی سطح مورد استفاده قرار می گیرد…

سند بلاست برتر  بزرگترین و برترین ارائه دهنده خدمات سندبلاست خشک با

کارگاهی مجهز در سرتا سر ایران

نحوه سندبلاست خشک

شروع عملیات سندبلاست خشک نیازمند تجهیزات این امر می باشد  که در زیر نام و توضیحات کافی داده شده است  این عملیات توسط اتصال شیلنگ های مخصوص عملیات ساب پاشی صورت می گیرد  و بار وشن شدن کمپوسور های مخصوص  عملیات پرتاب  مواد سایند صورت میگیرد  و توسط مواد ساینده سطح مورد نظر به حالت روز اول خود باز گردانده می شود .

مجری خدمات سندبلاست خشک باید دارای دانش و تجربه کافی باشد تا بتواند از آسیب های اختمالی به سطح جلوگیری به عمل آورد .

ابزار آلات سندبلاست خشک

 1. کمپوسر هوا : یکی از اجزای اصلی در انجام خدمات سندبلاست خشک می باشد وظیفه اصلیکمپوسر ها مکش و هدایت فشار هوا در کنار مواد ساینده به سوی مواد ساینده می باشد هرچه قدرت این کمپوسور هوا بیشتر باشد .این دستگاه در سندبلاست خشک و دیگر صنایع کابرد دارد و در اندازه و قدرت های متفاوتی دارد .
 2. وجود دیگ برای مواد ساینده: دیگ های سندبلاست  برای ذخیره مواد ساینده مورد استفاده قرار می گیرد
 3. ابزار نازل : نازل هادارای رزوه های متفاوتی می باشند که در خروجی انواع متفاوتی دارند برترین نازل ها نازل های ایتالیا می باشند
 4. ودیگر ابزار آلات جانبی

هزینه سندبلاست خشک

هزینه سندبلاست خشک را می توان یک اصل متغییر دانست و نمی توان قیمت و تعرفه  ثثابتی را بیان داشت این امر به نوع روش اجرائی ،نوع ابزار ، سطح مورد نظر و مدت زمان لازم برای اجرای آنرا باید در نظر گرفت  هر چه تیم اجرائی  از نظر تجربه و دانش غنی تر باشند و مجهز به دستگاه ها و ابزار آلات بهتری مجهز باشند هزینه مشتری کاهش میابد زیرا سرعت عمل بالا در ارائه خدمات از هزینه های اضافی می کاهد  تیم ما و با دارا بودن  تیم مجرب و کار آزموده در کنار ابزار آلات استاندارد  از هزینه های شما برای بهره بردن از خدمات م ی کاهد .

موارد تاثیر گذار برهزینه خدمات:

 • نوع سطح
 • اندازه سطح
 • نوع درخواست خدمات
 • میزان اندازه
 • میزان ضخامت لایه
 • مواد مورد استفاده
 • افزایش قیمت دلار فعلا از همه مهمتره

بیش از 20 سال ارائه دهنده خدمات و مورد اعتماد شما عزیزان بوده ایم  و به پاس داشت این اعتماد روز به روز بر کیفیت کارهایمان افزوده و از هزینه های اضافی کاسته ایم  تا قدر دان اعتماد شما باشیم

سطوح قابل سندبلاست خشک

در این بخش با انواع سطوحی که می توان سندبلاست کرد آشنا خواهید. از خدمات سلیس پاشی می توان برا ی سطوح متفاوتی نیز استفاده کرد  که به صورت خلاصه دیگر موارد آن را بیان می داریم.

سندبلاست خشک فلزات

سطح فلزات در اثر گذر زمان دچار زنگ زدگی می گردد که موجب فرسایش و افت کیفیت سازه های فلزی و ابزارآلات می شود برای پاک کردن زنگ زدگی  و باز گرداندن سطوح فلزی از زنگ آهن از خدمات سلیس پاشی استفاده می گردد.

خدمات دیگر ما

رنگ آمیزی صنعتی  دیگر خدمات سرکت ما می باشد  رنگ آمیزی دستگاه  .مجسمه.ابزار آلات ،دستگاه های صنعتی با ابزار آلات استاندارد

چرا تیم و شرکت ما

خدمات ارائه شده توسط تیم اجرائی و شرکت ما نیاز به دانش و تخصص بسیار بالایی می باشد تا بتوان بهترین کیفیت خدمات را به ارمعان آورد تا رضایت مشتری را جلب نماید و از هزینه های اضافی کاسته و تعرفه های ارزانی را ارائه نماید . ما تمام توان خود را در مرکز ارائه خدمات خود بکار بسته ایم تا کیفیت بی همتایی را با تکیه بر دانش و تیم مجرب در کنار بروزترین ابزار آلات استاندارد برای کار فرمایانمان به ار مغان آوریم.

کارگاه مجهز به برترین دستگاه ها و ابزار آلات دیگر از نکات قوت تیم ما می باشد ما با سرمایه گذاری و تجحیز کارگاه خود کیفیت و سرت ارائه خدمات به بالاترین حالت خود رسانده است دیگر نگران مسئله زمان و کیفیت عملیات سیلیس پاشی نباشید ما با برترین کیفیت و کوتاه ترین زمان خدماتمان را ارائه می نماییم .

برای بهره گرفتن از خدمات سندبلاست خشک  و مشاوره و راهنمایی 24 ساعته شما عزیزان می توانید از طریق خظوظ تماس زیر با ما تماس بگیرید

نیم مشاوره ما 24 ساعت هقت روز هفته آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند

بیش از بیست سال است که مورد اعتماد شما عزیزان بوده ایم و به پاسداشت این اعتماد دیرینه  روز به روز بر کیفیت خدماتمان افزوده ایم تا قدر دان اعتماد  و اطمینانتان باشیم .

تیم سندبلاست خشک  آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور ایران می باشد .

کارگاه بزرگ سندبلاست خشک

کارگاه سندبلاست خشک برتر یکی از برترین و به یقین برترین و مجهز ترین کارگاه خدمات سیلیس پاشی در ایران می باشد  مجهز بودن به ابزار آلات بسیار پیشرفته تولید کشور ایتالیا و ایران  و با تکیه بر مهارت و تجربه  تیم ارائه دهنده خدمات ضامن کیفیت  خدمات ماست با سفارش خدمات دیگر نگران کم و کاست خدمات ارائه شده نباشید ما برترین کیفیت را در سندبلاست خشک برایتان به ارمغان خواهیم آورد این نه یک شعار بلکه یک اصل بسیار مهم در تدوام فعالیت خدماتمان و اصول احترام به کارفرمایان و مشتریانی است که به ما اعتماد می کنند همچنین ما کیفیت خدمات سندبلاست خود را ضمانت می کنیم و مطمعن باشید بدون هیچگونه کم و کاستی خدمات را ارائه می نماییم و در صورت مشاهده نمقص ناشی از خدمات ما ما آن را برطرف می نماییم.

خدمات سندبلاست خشک

خدمات سندبلاست خشک یکی از خدمات صنعتی و ساختمانی می باشد و در هر زمینه دیگری نیز کاربرد دارد  ارائه خدمات سندبلاست خشک نیاز به دانمش و مهارت کافی دارد  زیرا این خدمات یکی از حساس ترین خدمات است استفاده از ابزار آلات غیر استاندارد و نبود دانش و مهارت کافی موجب آسیب دیدگی سطح مورد نظر خواهد شد ولی تیم سندبلاست برتر مفتخر است بیش از 20 سال ارائه دهنده خدماتی با کیفیت و ابزار آلات استاندارد بین المللی بوده ایم و به دلیل اعتماد شما عزیزان روز به روز بر کیفیت خدمات و تجربه و دانش و ابزار آلات استاندارد خود افزوده ایم .

دستگاه سندبلاست خشک

دستگاه های سندبلاست خشک دستگاه های قدرتمند و مقاوم سیلیس پاشی هستند  این دستگاه ها یا کمپوسور های قدرتمند و فشار بسیار بالای هوا دانه های سیلیس را بر روی سطوح  مختلف پرتاب می کنند و سطوح را از آلاینده های مختلف پاک می کنند .

عملیات سند بلاس خشک بدون دستگاه های مخصوص و کمپوسر های قدرتمند امکان ناپذیر می باشد.

تیم مجرب سندبلاست برتر توانسته با تجهیز خود به برترین ابزار آلات و دستگاه سندبلاست خشک و کسب دانش و مهارت به روز  کیفیت خدمات سندبلاست خشک خود را افزایش دهد و از هزینه های اضافی بکاهد ما توانسته ایم برترین شرکت ارائه دهنده خدمات در ایران باشیم .

سندبلاست خشک یک روش و خدمات بسیار عالی برای کاستن از هزینه های اضافی می باشد  شما می تواند سطوح مختلف را توسط این خدمات از هر گونه جرم ،رنگ،زنگ و ….. پاکسازی نمایید و به روز اول خود برگردانید .

برآورد هزینه سندبلاست خشک

برآورد هزینه سندبلاست خشک  باید در محل صورت گیرد ولی برآورد تقریبی را می توان با توضیحات و یا تصویر ارسالی مشتریان انجام داد هزینه سندبلاست خشک ارتباط مستقیمی با میزان سطح مورد ساب پاشی درصد مورد استفاده ساب و نوع ابزار آلات مورد استفاده بستگی دارد و مهترین مسئله در قیمت گذاری ارائه خدمات مدت زمان مورد نیاز برای ارائه خدمات می باشد .

سندبلاست خشک فلزات

فلزات و چه قطعات صنعتی ،ماشین ،ابزار آلات و ……..که از جنس فلز می باشند  با گذشت زمان و یا وجود رطوبت دچار زنگ زدگی می گردند  و یا به رنگ آمیزی مجدد نیاز پیدا می کنند  برای پاک کردن زنگ زدگی و رنگ از روی سطوح فلزی تنها می توان از خدمات سندبلاست خشک بهره گرفت می توانیم با افتخار بگوییم برترین ارائه دهنده این خدمات هستیم در کنار این خدمات شما می توانید از خدمات رنگ آمیزی صنعتی ما نیز بهره بگیرید .

سندبلاسن خشک نما

سندبلاست خشک نما  این نوع خدمات با سلیس های ریزتری صورت می گیرد زیرا استفاده از ساب های در شت می توانید نمارا سوراخ کند و جلوه بدی را به نما ببخشد .نمای ساختمان نیز در گذشت زمان دچار جرم و رسوب می گردد و با عملیات نماشویی تنها نمی توان زیبایی دوباره آن را باز آوری نمود  زیرا جرم و کثیفی به لایه های سطح نما نفوذ کرده و موجب تغییر رنگ آن شده است و نیاز به لایه برداری  از سطح آن می باشد در این مرحله شما نیاز به خدمات ساب پاشی دارید برای این خدمات نیز شما می توانید با ما تماس بگیرید .

سندبلاست خشک آثار باستانی

آثار باستانی به دلیل گذشت مدت مدیدی از ساخت و بنای آنها  بسیار حساس می باشند . و به دلیل  و عوامل گوناگون ممکن است نمای آنها مورد خشونت فرهنگی قرار گیرد از قبیل نوشتن یادگاری یا آتش روشن کردن کنار دیوار های این آثار ارزشمند  و یا آتش سوزی رشد قارچ و سبزه  تغییر رنگ در اثر رطوبت نشستن غبار ها  بر روی آن ها جلوه بسیار بدی را پیدا و موجود آسیب دیدگی بیشتر آنها شود .شرکت ما خود را پاسدار فرهنگ و تاریخ ایران زمین می داند و برای ارج نهادن به فرهنگ چند ساله آن ها  ارائه خدمات را برای آثار فرهنگی و با ستانی ایران را با تخفیفات ویژه ارائه می نماید .

پیمانکار سندبلاست خشک

پیمانکار سندبلاست خشک سندبلاست برتر  مفتخریم برترین پیمانکار در زمینه خدمات ارائه خود هستیم بیش از 20 اکیپ فعال و مجرب در ارائه خدمات و دستگاه های مجزا و ابزار آلات استاندارد  و با دانش و مهارت و آموزش ها و باز آوری عالی را در اختیار داریم و آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور ایران و خاور میانه به هر سازمان ،نهاد و شرکت ها و اخصاص خصوصی هستیم بدون هیچگونه نگرانی شما می توانید کلیه عملیات سندبلاست خشک خود را به ما بسپارید ما برایتان برتریسن و بهترین کیفیت را در مدت زمان کوتاهیی و با کمترین هزینه به ارمغان می آوریم .

چرا ما :

 • تیم مجرب
 • دانش و مهارت
 • بیش از 20 تیم مجرب و کار آزموده
 • مجهز به برترین دستگاه ها و ابزار آلات
 • بروز آوری ابزار آلات و متدها
 • ارائه خدمات در سرتاسر کشور
 • تعرفه های ارزان
 • برترین کیفیت در میان همکارانمان
 • سرعت عمل بسیار بالا
 • تجهیز و پشتیبانی کارفرمایان
 • ارائه خدمات بدون اتلاف زمان با یک تماس در محل حاضر می شویم
 • پشتیبانی مشتریان
 • ضمانت بهترین قیمت و بهترین کیفیت

اگر نیاز به پشتیبانی و راهنمایی دارید کافیست با ما تماس بگیرید تیم پشتیبان ما در 24 ساعت 7 روز هفته آماده ارائه راهنمایی و مشاوره و پاسخگویی به پرسش های شما عزیزان می باشند همین حالا با ما تماس بگیرید .

سندبلاست برتر برترین شرکت ارائه دهنده خدمات سندبلاست خشک در ایران برای مشاوره و دریافت راهنمایی و بر آورد هزینهکافیست با ما تماس بگیرید :

ما و مشاورین ما در هر زمان آماده ارائه مشاوره و راهنمایی شما عزیزان هستند.

تخفیف خدمات سندبلاست خشک

شرکت سندبلاست برتر برای مشتریانی که در پاییز 97 سفارش خدمات خود را در این شرکت ثبت نمایند تخفیفاتت .یژه ای را حداقل 10 درصد و حداکثر40 در صد در نظر گرفته است برای استفاده از تخفیفات خدمات سند بلاست خشک کافیست با ما تماس بگیرید.

سندبلاست خشک نمای آجری

سندبلاست خشک نماهای آجری ،نماهای آجری با گذشت زمان  دچار جرم و کثیفی بسیار زیادی می شوند  و نیاز به تمیز کردن دوره ای  دارند از این رو بهترین روش برای تمیز کردن نماها و سازه های آجری  سندبلاست خشک می باشد .

نماهای آجری بسیار حساس در مقابل جرم و کثیفی می باشند و جرم و کثیفی را به درون بافت خود نفوذ می دهند از این رو برای  تمیز کردن کامل آنها باید از خدمات سیلیس پاشی استفاده کرد  و لایه آن را برای 2 میلیمتر برداشت که این اتمر تنها با عملیات سندبلاست خشک مقدور می باشد .

هزینه سندبلاست خشک سازه های آجری

هزینه سندبلاست خشک سازه های آجری بسته به میزان مصرف سیلیس و ارتفاع کار دارد  سندبلاست برتر توانسته با استفاده از بهتریین ابزار آلات  و ماشین آلات هزینه کارفرمایان را بسیار کاهش دهد تا تنها هزینه خدمات سندبلاست خشک ربر عهده کارفرمایان عزیزمان باشد .

شما می توانید با تماس و سفارش خدمات از  تخفیفات ویه ما بهره مند گردید  و با کمترین هزینه از خدمات با کیفیت که توسط تیم مجرب  و ابزار  آلات استاندارد بهره مند شوید .

سندبلاست خشک سازه های فلزی

سندبلاست خشک سازه های فلزی یک امر متداوم قبل از رنگ آمیزی صنعتی می باشد . سازه های فلزی در مقابل مجاورت در اثر رطوبت هوا دچار زنگ زدگی می گردند که رنگ آمیزی آنها را سخت و غیر قابل رنگ آمیزی می کند  از این رو تنها را برای  افزایش کیفیت و ماندگاری رنگ تنها روش ممکن استفاده از سندبلاست خشک می باشد .تیم و شرکت ما هر دو خدمات را با کیفیت بسیازپر بالا و هزینه بسیار کمتر و سرعت عمل بیشتر برایتان به ارمغان می آورد .

هزینه سندبلاست فلزات

هزینه سندبلاست خشک فلزات  نسبت به دیگر سازه ها بسیارپایینتر می باشد   زیرا انجام عملیات با سرعت عمل بیشتری صورت می گیرد و می تواند هزینه ها  کمتر کرد  دلیل کم شدن هزینه این نوع خدمات مدت زمان آن می باشد تیم ما و شرکت ما با بهره گرفتن از برترین استاذان خدمات سندبلاست خشک فلزات و استفاده از بهترین مواد و مصالح کیفیت بی همتایی را برایتان به ارمغان می آورد .

 رنگ آمیزی صنتعتی

شرکت ما ارائه دهنده خدمات رنگ آمیزی صنعتی با بهترین رنگ های محصول ایتالیا و آلمان می تواند کیفیت بی همتایی را برایتان به ارمغان آورد .

سندبلاست خشک در نماشویی

سندبلاست خشک در نماشویی ساختمان یک روش جانبی می باشد و از آن به واتر بلاست نیز نامبقرده می شود که می تواند کیفیت نماشویی ساختان را بسیار افزایش هد و زیبایی آن را چندینت برابر کند  توسط وت بلاست می توان نما را به حالت اولیه بر گرداند .

تعرفه سندبلاست خشک

تعرفه های سندبلاست خشک شرکت سندبلاست برتر با توجه به دارا بودن دانش و فن در کنار تیم مجربی که تا به امروز در هزاران پروه سندبلاست خشک حضور داشته و تجهیز تیم های خدماتی و کارگاه خود به دابزار  آلات استاندارد  و دستگاه های جدید و به روز توانسته تعرفه سندبلاست خشک خود را بسیار کمتر نماید و گامی در جهت افزایش رضایت کارفمایان و مشتریانش بردارد .مفتخریم  تا به امروز مورد اعتماد شما بوده ایم و برای قدر دانی از اعتماد شما عزیزان تخفیفات ویه ای را نیز در نظر گرفته ایم.

مجری سندبلاست  خشک

سندبلاست برتر مجری سندبلاست خشک  با دستگاه و ماشین آلات بروز و تعرفه های ارزان و کیفیت بی مثال در کوتاه ترین زمان  ما با سرمایه گذاری بر تجهیز تیم خود و کارگاه خود به بروز ترین ماشین آلات و ابزار آلات  سرعت  ارائه خدمات را افزایش و تعرفه های خدمات را بسیار کاهش داده ایم تا گامی جهت ارائه خدمات با کیفیت و افزایش رضایت مشتریانمان برداشته باشیم .

سندبلاست خشک سیار

سندبلاست خشک سیار تیم ما و شرکت ما مجرب ترین نفرات را در زمینه سندبلاست خشک به صورت سیار در اختیار کارفرمایان عزیز قرار می دهد  اگر شما هم نیاز به خدمات در محل دارید با یک تماس شما تیم سیار ما در محل حاضر خواهند شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *